FAQ

Czym jest Internet SAT ?

To dostęp do wysokiej jakości dwukierunkowego, szerokopasmowego Internetu satelitarnego, udostępnianego na terenie całej Polski dzięki firmie SkyConnect. Nasz system oferuje bardzo duże prędkości pobierania danych i wysyłania danych, nawet 50 Mb/s. Oferta SkyConnect jest jedną z najbardziej przystępnych cenowo.

Mam już Internet. Po co mi Internet Satelitarny?

Ogromną zaletą względem innych dostawców Internetu jest to, że nasz system jest niezależny od infrastruktury i dostawców sieci komórkowych. Nasze usługi to gwarancja niezawodności, stabilnego łącza i bezpieczeństwa.

Korzystaj z Internetu satelitarnego i zapomnij o awariach, przerwach w dostawie, uszkodzonych kablach czy liniach. Bądź on-line niezależnie od warunków pogody.

Satelitarny to tani Internet domowy, który będzie działać w każdym miejscu i każdych warunkach bez limitu.

Czy Internet satelitarny będzie działać w mojej miejscowości?

Dostęp do Internetu satelitarnego jest właściwie nieograniczony. Z naszej oferty mogą korzystać wszyscy, bez względu na miejsce zamieszkania. Tam, gdzie sieci komórkowe tracą zasięg, Internet Satelitarny działa bez problemu.
Nasze rozwiązanie sprawdza się także w miastach. Uniezależniasz się od wielkich operatorów i uwalniasz od przeciążonej infrastruktury.

Szybki Internet satelitarny – kto może skorzystać z oferty?

Rozwiązanie jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców.
Często zdarza się, że przeciągnięcie kabla światłowodowego jest nieopłacalne lub niemożliwe. Internet satelitarny to doskonałe rozwiązanie dla mieszkańców wsi, właścicieli pensjonatów czy prowadzących agroturystykę. Zapewnisz swoim gościom komfort i spokój.

Internet satelitarny polecany jest również przedsiębiorcom prowadzącym działalność na morzu. Zapewniamy nielimitowany dostęp do sieci na małych i dużych statkach, barkach, jachtach, kontenerowcach, wielkość anteny to około 1m3
Internet funkcjonuje w każdym punkcie widzenia satelity. Zasięg satelity obejmuje nie tylko cały obszar Polski, ale także inne kraje Europy wschodniej i zachodniej.

Chcę zamówić Internet satelitarny. Co muszę zrobić?

Wybierz pakiet, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i klikniesz przycisk „Wyślij”.
Opłać usługę z góry przelewem lub gotówką u kuriera. Możesz także skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: 22 376 22 33 oraz mailowo: info@skyconnect.pl

Jak wygląda proces instalacji?

Po wysłaniu formularza z zamówieniem w przeciągu kilku dni pod wskazany adres przyjedzie kurier DPD otrzymasz zestaw do samodzielnej instalacji razem z umową, którą podpisujesz u kuriera i jedną kopie zabiera do nas oraz opłacisz u niego  opłatą na którą się składa wybrany abonament, wynajem zestawu oraz opłata aktywacyjna  ( jeśli potrzebujesz instalatora napisz to w formularzu lub skontaktuj się z nami a podamy kontakt do najbliższego certyfikowanego instalatora)

Usługę opłacisz za miesiąc z góry gotówką u kuriera lub przelewem. Możesz cieszyć się z nielimitowanego dostępu do Internetu satelitarnego.

Dajemy Ci 14 dni na przetestowanie naszej usługi. Możesz w tym czasie zrezygnować z usługi  bez podania przyczyny. Czas ten liczymy od momentu aktywowania usługo dzięki czemu masz pełne 14 dni testowania internetu
Prawda, jakie to proste?