Internet na morzu

Transmisja satelitarna na morzu do 30 Mb/s

W trakcie rejsów nawet krótka rozłąka z bliskimi może być uciążliwa. W takiej sytuacji Internet satelitarny jest niezawodnym rozwiązaniem.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz statek wycieczkowy czy zajmujesz się międzynarodowym handlem morskim, zapewnij swoim gościom i załodze stały dostęp do sieci. Zadowolenie załogi wpływa na jej efektywność, a to przełoży się na zadowolenie Klientów i zyski.

Spośród wszystkich dostawców Internetu działamy najdłużej. Mamy pewne i sprawdzone rozwiązania, które ułatwiają życie naszym Klientom. Nasze usługi to gwarancja pełnego zasięgu i jakości.

Doskonałe rozwiązanie dla przyjemności i biznesu

Zapewniamy łączność na jachtach, łodziach, statkach, kontenerowcach i innych. Internet satelitarny na morzu ma nieograniczone możliwości zasięgu na całą Europę.

Jeżeli wypływasz w rejs lub zajmujesz się handlem morskim – to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie.
Bezprzewodowa komunikacja to gwarancja bezpieczeństwa żeglugi, sprawne działanie nawigacji i mniejsze ryzyko wypadku na morzu.

Szerokopasmowa sieć teleinformatyczna na morzu ułatwia integrację systemów elektronicznych statku, co korzystnie wpływa na sterowanie.
Internet satelitarny to stabilne połączenie, niezależne od naziemnej infrastruktury i kaprysów operatora. Z naszym zasięgiem będziesz zawsze online. Możesz na bieżąco sprawdzać wiadomości od Klientów i listę dostaw oraz korzystać z aktualnych i precyzyjnych prognoz pogody.

W wolnych chwilach oglądać filmy lub przeglądać Facebooka.
Oferta Internetu satelitarnego na morzu to wygodne i przystępne rozwiązanie dla firm i osób prywatnych.
Sprawdź naszą ofertę i wybierz dla siebie najlepsze rozwiązanie.
Masz pytania? Zajrzyj do sekcji FAQ lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.
Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.