Internet na event

Na każdą imprezę

Organizujesz wyjątkową imprezę lub niezapomniany event? Zapewnij uczestnikom swobodny dostęp do sieci, aby na bieżąco udostępniali wszystko, co się dzieje. Przy dużej liczbie osób sieć GSM bywa zawodna. Satelitarne połączenie zadziała zawsze i wszędzie, niezależnie od tego, czy impreza odbywa się pośrodku lasu, na wsi.
Niech o Twojej imprezie dowiedzą się wszyscy.

Internet satelitarny –
100% niezawodności

W dzisiejszym świecie błyskawiczny dostęp do informacji to priorytet. Jeżeli dzieje się coś ciekawego, natychmiast chcemy to udostępnić, a widzowie chcą to oglądać.

Internet satelitarny Viasat jest niezależny od infrastruktury naziemnej, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem na duże imprezy, koncerty i inne ważne wydarzenia. Zero kabli, zero problemów. Doskonała jakość Live Streamingu dla dziennikarzy oraz ekipy eventowej. Ma doskonały zasięg i działa w każdym miejscu w Polsce.

Punkty internetowe i biura prasowe

Zapewnij dziennikarzom i przedstawicielom mediów niezawodny dostęp do Internetu, aby na bieżąco mogli relacjonować wydarzenia z imprezy. Doskonały przepływ informacji to gwarancja sukcesu.
Koncerty, konferencje, wydarzenia firmowe, streamingi.

Internet satelitarny Skyconnect zapewni łączność ze światem niezależnie od warunków pogodowych i awarii dostawców sieci naziemnej.

Gwarantujemy Szybki transfer, dogodne pakiety i przystępną cenę.

Sprawdź czy jesteś w zasięgu

    Zamów teraz